Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Kancelaria Prawna Stawicka Zych


Kościuszki 107

61-717 Poznań

Numer telefonu: 518 101 211

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Odwołanie od odszkodowania OC


Krótki opis firmy Odwołanie od odszkodowania OC

Wielkopolska Kancelaria Prawna Stawicka Zych doradza, jak wypełnić formularze niezbędne podczas ubiegania się o należne świadczenie z polisy. Np. kłopotliwe może być uruchomienie trybu odwoławczego od odmowy lub zaniżonej wypłaty środków. Na stronie instytucji są dostępne gotowe wzory dokumentów. Prawnicy z kancelarii przygotowali między innymi odwołanie od odszkodowania OC w formie użytecznego wzoru w formatach PDF i DOC.

Odwołanie powinno zawierać dane ubezpieczyciela. Ważną informacją dla uznania formalnej poprawności będą miejscowość i data. Uzupełnia je pełna nazwa podmiotu (ubezpieczyciel) z dokładnym adresem. Prawnicy uwzględnili te dane we wzorze, podobnie jak numer szkody. 

Dokument można pobrać w formie gotowej do wydruku. Powinno się go wypełnić z należytą starannością. Odwołanie to ostatni krok przed droga sądową, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by zostało precyzyjnie napisane. Adwokaci i radcy prawni z kancelarii służą poradą w poprawnym wypełnieniu wniosku i reprezentują klienta w negocjacjach z ubezpieczycielem. 

Inne firmy niedaleko

Duda-Cars S.A.


Ptasia 4, Poznań

Zobacz >

KJ Studio


Promienna 23 /21, Piła

Zobacz >