Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

FIN-EL Consulting s.c.


Bora Komorowskiego 19

80-377 Gdańsk

Numer telefonu: (58) 761-45-81

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

https://finel.pl/ | Biuro rachunkowe Gdańsk cennik


Krótki opis firmy https://finel.pl/ | Biuro rachunkowe Gdańsk cennik

Usługi kadrowo-płacowe, doradztwo podatkowe oraz pomoc w realizowaniu obowiązku sprawozdawczego (w tym również tworzenie plików JPK) to zakres świadczeń, jakie mogą zaproponować klientowi biznesowemu pracownicy Fin-El Consulting S.C. Działają jako biuro rachunkowe obsługujące rejon Gdańska i okolic. Cennik usług jest dostępny online. Kadra zastrzega jednak, że niektóre świadczenia mogą być rozliczane indywidualnie. 

Aby zamówić konkretną usługę lub zlecić jej wykonywanie w systemie cyklicznym, należy skontaktować się z pracownikami osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości e-mail. Pracownicy zapewniają wsparcie świadczone stacjonarnie oraz online, w zależności od potrzeb zlecającego. Obsługują małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa. 

Proponowana pomoc to także usługi prawne. Istnieje możliwość nawiązania współpracy (za pośrednictwem biura) z lokalnymi kancelariami adwokackimi, specjalizującymi się nie tylko prawie gospodarczym czy podatkowym, ale także w innych dziedzinach. 

Inne firmy niedaleko

Sklep Medyk


Biegańskiego 10, Gdańsk

Zobacz >

DOWAN Sp. z o.o.


Al. Grunwaldzka 220, Gdańsk

Zobacz >