Skorzystaj z jednego z najlepszych agregatorów firm w Polsce - znajdź usługodawcę, który spełni Twoje wymagania!

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


Pankiewicza 1

00-696 Warszawa

Numer telefonu: 22 243 48 37

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Kancelaria adwokacka


Krótki opis firmy Kancelaria adwokacka

Planujesz założyć działalność gospodarczą, ale przerażają Cię przepisy, które są z tym związane? Często zapisy ustaw są napisane językiem trudnym i niezrozumiałym, nawet dla przedsiębiorców. Dlatego też decydują się oni na korzystanie ze wsparcia wykwalifikowanych prawników, zajmujących się m.in. prawem handlowym.

Specjalistów od regulacji dotyczących działalności gospodarczych można znaleźć, chociażby na stronie adwokatkkm.pl. Pod tym linkiem znajduje się kancelaria adwokacka, mająca siedzibę w Warszawie Centrum. Prawnicy, którzy tam pracują, są wykwalifikowanymi fachowcami, zajmującymi się na co dzień sprawami z różnych gałęzi prawnych. Mogą udzielić porad, jak i reprezentować klienta w zakresie:

  • prawa cywilnego,
  • prawa karnego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa gospodarczego

i wielu innych. Jeśli więc wybierzesz ich usługi, pomogą Ci nie tylko założyć firmę, ale mogą również zająć się bieżącą obsługą przedsiębiorstwa, w tym też negocjowaniem i sporządzaniem treści umów. Jest to opcja dużo mniej kosztowna niż zatrudnianie w firmie prawnika, a do tego nierzadko efektywniejsza.

Inne firmy niedaleko

PHU Paweł Kamaszewski


Ilino 15, Płońsk

Zobacz >